Švenčių Lyga „daway“, Vilnius

Aktyvumas: 3525       ID: 14706
Sveiki atvykę į ŠVENČIŲ LYGĄ"! ORGANIZUOJAME: Bernvakarius Mergvakarius Korporatyvus Gimtadienius Vestuves Vaikų šventes JŪSŲ PASLAUGOMS: Įžymūs naujos kartos aktoriai Profesionalūs muzikantai Dainininkai Šokėjai Mimai Cirko artistai Profesionalus striptizas DJ Fotografai Operatoriai Švenčių Lyga „DaWAY“ – inovatyvus, įvairiapusis renginių organizatorius. Mes ištrauksime Tave ir Tavo draugus iš rutinos, ir surengsime nepamirštamą šventę. Mūsų prioritetas – Tavo norai ir vizija. Mūsų duomenų bazėje – tikras visų sričių profesionalių atlikėjų lobynas, kuris pavers bet kokį Tavo renginį ypatingu. Nori savo gimtadienio metu nukeliauti į praeitį? Gal į kosmosą? Kartu su draugais tapti vaidybinio filmo pagrindiniais veikėjais? Nori vestuvių be akordeonų ir prielipos vedėjo? Nori eilinį penktadienio vakarą praskaidrinti gyva muzika ar salę drebinančiu pasirodymu? Mūsų didžiausias priešas – švenčių šablonai. Jokiu šablonu! Tik originalumas ir įvairiapusiškumas! ♥
Miestas: Vilnius

Reikalavimai: striptizo šokėjų arba drąsių, išvaizdžių, bei komunikabilių merginų norinčių šokti mūsų klubuose. Garantuojame: saugų, įdomų, neintymų bei pelningą darbą.

Apie įmonę: Didžiausią darbo patirtį (klubas jau dirba 15 m.) Lietuvoje sukaupęs prabangių, stabiliai dirbančių ir gerą vardą turinčių naktinių klubų tinklas Vilniuje.

Laukiu tavo skambučio:+3706*80*15*
Siųsk SMS: TOR Lszjf numeriu: 1679

Garantuojame, kad gausite tikrą numerį
Šis numeris patikrintas. SMS yra padidinto tarifo, daugiau informacijos rasite taisyklėse.