Striptizas

Ieškomos merginos bernvakariui, Vilnius
Ieškomos merginos bernvakariui, jokių imtymumų, būtų gerai dvi merginos, yra baseinas, pirtis ir faini vyrukai. reiktų tik palaikyt kompaniją nuogoms, nieko daugiau. nr...
Pasimatymai, Bernvakariam striptizas šou programos, Kaunas
Pasiūlymas skirtas bernvakariam ar vakarėliam. Norintiem gerai praleisti laiką galite atvykti pasižiūreti striptizo pas mus pasimėgauti gražiom akimirkom ,pasinerti i savo fantazijas. maloni..
Draugystė, Striptizas jums, Panevėžys
striptizo sokejos jusu bernvakariams, gimtadieniams. zavios sokejos, aistringi sokiai jums ir jusu draugams, vaziuojame i visus lietuvos krastelius..
Prisijunk prie mūsų komandos, Vilnius
Prisijunk prie mūsų linksmos komandos ir tapk vienu iš saldžiųjų!! Tai darbas promo renginiuose, įmonių vakarėliuose, gimtadieniuose, mergvakariuose ir t.t.( Tai ne striptizas!! ) Mes ieškom..
Trumpalaike buto nuoma, kaljanas, striptizas..;, Alytus
Išnuomojami erdvus, puikiai irengti, tvarkingi kv. m.apartamentai Alytaus centre.Apartamentuose rasite viską ko Jums gali prireikti poilsio metu, išskirtinio išplanavimo virtuvė sujungta..
Striptizas, Vilnius
Vyrų ir moterų striptizas jūsų šventėms! Daugiau info tel:+..
Striptizas vakareliui, Panevėžys
sokejos jusu benvakariui striptizo sokejos jusu benvakariui, vakareliui, su gera muzika bei sokiais. vaziuojame i visus miestus. kreiptis..
Žavi striptizo šokėja Jūsų vakarėliui, Vilnius
Zavi striptizo šokėja atlieka pasirodymus privaciuose vakareliuose. Soku pagal iskvietima Visoje Lietuvoje. Programos bernvakariams, gimtadieniams ir kitiems renginiams. Issamiau interneto s..
Striptizo šokėjas Vilniuje Kaune, Vilnius
Sveiki, ieškote striptizo šokėjo jūsų vakarėliui, gimtadieniui, mergvakariui ar sau pramogai? 1. Kuriame mieste ir kuriai dienai reikalingas šokėjas? 2. Kiek stebės žmonių pasirodymą? 3...
Užsakyti šokėja  striptizas, Vilnius
Striptizo šokėjas -Gražus erotinis šokis, Striptizas,įdomūs teminiai drabužiai, šou, kuris privers stebėtis ir didžiausią skeptiką, – tai šiuolaikinio striptizo pavyzdys. Kokybiškai jį gali..
Striptizas - išmok ir gerai užsidirbk, Vilnius
ATVYKSTANČIAS IŠ KITŲ MIESTŲ APGYVENDINAME NEMOKAMAI,STUDENTĖMS APMOKAME STUDIJAS! ! ! Didžiausią darbo patirtį(klubas jau dirba m.) Lietuvoje sukaupęs prabangių,stabiliai dirbančių ir ge..
Švenčių Lyga „daway“, Vilnius
Sveiki atvykę į ŠVENČIŲ LYGĄ"! ORGANIZUOJAME: Bernvakarius Mergvakarius Korporatyvus Gimtadienius Vestuves Vaikų šventes JŪSŲ PASLAUGOMS: Įžymūs naujos kartos aktoriai Profesionalūs muzikan..
Striptizo programa jūsų vakarėliui , Vilnius
Gražus erotinis šokis, akrobatika, įdomūs teminiai drabužiai, šou, kuris privers stebėtis ir didžiausią skeptiką, – tai šiuolaikinio striptizo pavyzdys. Kokybiškai jį gali atlikti tik profes..